O nas

Lares - bezpośredni dystrybutor podłóg drewnianych i paneli podłogowych

Doceń jakość, która inspiruje i wyznacza nowe standardy w designie

Jesteśmy polską rodzinną firmą, która nieprzerwanie od 1994 roku dostarcza wysokiej jakości, trwałe oraz stylowe podłogi drewniane - do mieszkań, domów i obiektów komercyjnych.

Współpracujemy z renomowanymi europejskimi producentami podłóg drewnianych, parkietów oraz paneli podłogowych, które zachwycają trwałością, funkcjonalnością, a także ponadczasowym wyglądem.

 

Dlaczego my?

 

Poznasz jakość, którą potwierdzają miliony klientów z całego świata

Za sprawą współpracy z zagranicznymi partnerami, w naszym asortymencie czekają na Ciebie produkty, które sprawdziły się nie tylko w polskich domach, ale również zachwyciły wymagających odbiorców w takich krajach, jak: Szwecja, Norwegia, Finlandia, Austria, Niemcy czy Szwajcaria.

Nasze produkty spełniają nie tylko wszelkie wymogi dotyczące funkcjonalności, ale również odpowiadają najwyższym normom technicznym i ekologicznym obowiązującymi w Unii Europejskiej.

 

Otrzymasz praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne

W naszej ofercie znajdują się podłogi w różnych stylach – od rustykalnego, poprzez nowoczesny, minimalistyczny, industrialny, aż po skandynawski i wiele innych.

Oferujemy deski szczotkowane, drapane ręcznie, wykończone na gładko (szlifowane), pokryte olejem naturalnym lub olejo-woskiem utwardzanym promieniami UV, a także wykończone lakierem o różnym stopniu połysku.

To sprawia, że Lares to prawdziwe bogactwo możliwości, a Ty z łatwością znajdziesz podłogi, które uświetnią Twoje wnętrze.

 

Zyskasz komfort i poczucie bezpieczeństwa

Jako importer podłóg drewnianych marki Bauwerk, Timberwise i Kahrs oraz jako dystrybutor paneli winylowych i laminowanych Pergo, przykładamy ogromną uwagę zarówno do wyglądu, jak również pochodzenia produktów - z czego i w jaki sposób są produkowane.

Nasze podłogi drewniane oraz materiały użyte do ich wykończenia i montażu spełniają najsurowsze europejskie normy dotyczące emisji szkodliwych substancji. To oznacza, że wszystkie produkty zawierają minimalne ilości szkodliwych substancji lub są ich całkowicie pozbawione.

Dzięki temu są w pełni bezpieczne i przyjazne dla zdrowia wszystkich mieszkańców - tak samo dzieci, jak i osób cierpiących na alergię czy astmę.

 

Przyczynisz się do lepszej ochrony środowiska naturalnego

Jesteśmy świadomi wpływu działalności człowieka na środowisko naturalne. Właśnie dlatego nasze parkiety powstają z drewna z certyfikatami FSC i PEFC.

Wysokie standardy światowych organizacji zajmujących się promowaniem zrównoważonej i odpowiedzialnej gospodarki leśnej, zawierają wymagania dotyczące m.in.:

  • zakazu zmiany lasów w inne formy użytkowania,
  • stosowania szkodliwych substancji chemicznych,
  • wprowadzania gatunków drzewiastych modyfikowanych genetycznie,
  • zrównoważonego pozyskiwanie zasobów leśnych,
  • nieprzekraczające poziomu, który trwale uniemożliwi ich odnowienie,
  • ochrony rzadkich i zagrożonych gatunków oraz ich siedlisk,
  • ograniczenie korzystania ze szkodliwych - chemicznych środków ochrony roślin (zwłaszcza z pestycydów).

 

Znajdziesz pełne wsparcie "od A do Z"

Jako profesjonaliści zdajemy sobie sprawę, że o finalnej jakości i użyteczności parkietu świadczą nie tylko jego parametry, ale również to, w jaki sposób zostanie położony.

Właśnie dlatego zapewniamy również dostęp do profesjonalnych usług: od bezpłatnych konsultacji i pomiarów z dojazdem na terenie całego kraju, przez instalację i montaż, aż po czyszczenie, cyklinowanie i konserwację.

Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie, cyklicznie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje w Bauwerk Parkett Academy w szwajcarskim St. Margrethen.

 

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki

O wszystkie produkty możesz zapytać online za pośrednictwem naszej strony internetowej.  A jeśli przed zakupem zechcesz zobaczyć je "na żywo" - wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych salonów. Zapraszamy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl