Parkiet chevron, nie tyko w Wersalu
Parkiet chevron jodełka francuska dąb

Parkiet chevron, nie tyko w Wersalu

Prawdopodobnie najbardziej elegancki i ekskluzywny parkiet w tej rodzinie. Parkiet chevron - dziedzictwo splendoru epoki renesansu, zainspirowany magią przeszłości, stworzony dla przyszłości. Parkiet ten znajdziemy w pokojach Pałacu Wersalskiego w Paryżu, a także w Luwrze. Układ jodełki francuskiej wywodzi się więc z czasów klasycznej burżuazji. Pałac Wersalski był wtedy oczarowany parkietem w oprawie jodełki - i tak jest do dziś!

Parkiet chevron jodełka francuska dąb 

Na zdjęciu parkiet chevron Timberwise Dąb Nordic

Codzienność w towarzystwie arcydzieła

Wzory wracają do łask - na tapetach, płytkach ściennych i oczywiście podłogach! Porzuciwszy swoje tradycyjne role drugoplanowe, są teraz gotowe wyrazić swoją osobowość. Wzory przejmują kontrolę i przyciągają największą uwagę jako bohaterowie na powierzchniach na całym świecie. Jodełka francuska jest jednym z najcenniejszych wzorów parkietów, który w ostatnich latach zyskał ogromną popularność wśród projektantów wnętrz i nowoczesnych architektów, stając się tym samym absolutnym trendem. To niezwykła technika, która charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i nadaje pomieszczeniu szczególnego klimatu.

Deska dębowa chevron jodełka francuska

Deska parkietowa chevron Timberwise dąb ułożona w jodełkę francuską na podłodze i na ścianie

Parkiet Chevron nadaje się do wyrafinowanych przestrzeni mieszkalnych lub publicznych, a także komercyjnych lub reprezentacyjnych, takich jak muzea, galerie, ekskluzywne butiki haute couture i studia. W jodełce francuskiej klepki parkietu można układać w nowoczesny wzór, dzięki elementom parkietu ściętym pod kątem 45 lub 60 stopni, po obu stronach. Każdy kąt osiąga swój własny efekt geometryczny. Długość poszczególnych desek wynosi zwykle około 50 do 70 centymetrów.

Deska parkietowa jodełka francuska dąb 

Jodełka francuska oznacza ponadczasowy parkiet

Podłoga Chevron nadaje każdemu pomieszczeniu „wersalski styl ”. Elegancja, jaką emanuje taka podłoga drewniana, jest niezrównana. Prawie żaden inny rodzaj układania nie wygląda tak szlachetnie i atrakcyjnie. Pomieszczenie od razu wydaje się znacznie większe. Ponadto podłoga z francuskim parkietem przyciąga wiele uwagi. Dużym plusem francuskiego parkietu chevron jest również gra kolorów drewna w świetle. Tworzy to bardzo różne wzory, które również mają inny efekt w zależności od użytego rodzaju drewna - dębu, jesionu czy modrzewia.

Deska parkietowa modrzew chevron jodełka francuska

We wnętrzu ułożono deskę parkietową Timberwise modrzew w jodełkę francuską

Doświadczeni eksperci Lares z przyjemnością pomogą Ci w znalezieniu idealnego parkietu w jodełkę francuską. Warto podkreślić, że to prawdopodobnie najbardziej elegancki i ekskluzywny sposób układania parkietu, dlatego cieszy się tak dużą popularnością praktycznie na całym świecie. Jest to całkowicie zrozumiałe, jeśli weźmie się pod uwagę, że charakterystyczny wygląd ułożonego parkietu w jodełkę doskonale współgra z niemal każdym stylem urządzania. Dębowy parkiet chevron jest idealną bazą dla ponadczasowo efektownych pomieszczeń, ale zapewnia także przemyślane i umiejętne przełamywanie stylu w nowoczesnych wnętrzach. Podłoga chevron szczególnie efektownie prezentuje się w dużych, otwartych pomieszczeniach. Ten rodzaj parkietu doskonale komponuje się z nowoczesnymi stylami ale nie kłóci się także w przestrzeniach eklektycznych. Mieszanka starego i nowego tworzy indywidualny styl mieszkania.

Deska parkietowa chevron jodełka francuska jesion

Przepiękna, jasna podłoga jesionowa ułożona we wzór jodełki francuskiej chevron.

Luksusowe parkiety chevron zapewniają wielkie wejście i przyciągają wzrok swoim charakterystycznym usłojeniem. Gwarantują design perfekcyjny do ostatniego szczegółu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl